Maplet Oy:n yhteystiedot

Kun haluat olla oikeassa paikassa oikeaan aikaan, ota yhteyttä. Tapaaminen maksaa vain itsensä takaisin.

Asiakaspalvelu ja käyttötuki

Puhelin: +358 20 798 0255
Email: support-maplet@easoft.fi

Myynti

Puhelin: +358 44 972 5729
Email: contact@maplet.com

Maplet Piikkiö

Maplet Oy
Littoistentien 114
21500 Piikkiö
Finland

Maplet Helsinki

Maplet Oy
Mannerheimintie 12 B
00100 Helsinki
Finland

Myynti & johto yhteystiedot

Marko Tyyskä

Toimitusjohtaja

marko.tyyska@easoft.fi
+358 50 361 5810

Tommi Pisto

Teknologiajohtaja

tommi.pisto@easoft.fi

Mika Hämäläinen

Myynti

mika.hamalainen@easoft.fi
+358 44 972 5729

Kimmo Virtanen

Myynti

kimmo.virtanen@easoft.fi
+358 44 979 2505

Marja Helle

Myynti

marja.helle@easoft.fi
+358 44 978 7242

Laura Kahtola

Käyttöönotto

laura.kahtola@easoft.fi
+358 44 239 7072

Aleksi Laaksonen

Myynti

aleksi.laaksonen@easoft.fi
+358 50 337 9370

Klaus Puroila

Myynti

klaus.puroila@easoft.fi
+358 44 217 7599

Sinun nimesi

Haluaisitko töihin Mapletille?

Katso avoimet työpaikkamme
tai lähetä avoin hakemus.